MIESZKANIA
        SPRZEDAŻ    WYNAJEM    
DOMY
        SPRZEDAŻ    WYNAJEM    
DZIAŁKI
        SPRZEDAŻ    WYNAJEM    
OFERTA KOMERCYJNA
        SPRZEDAŻ    WYNAJEM    

****** WYCENA ****** POŚREDNICTWO ****** DORADZTWO INWESTYCYJNE******

 
Oferty specjalne

Notka prawna

Krzysztof Rosik "Rodom" Nieruchomości oświadcza, że treści opublikowane na stronie www.rodom.com.pl  mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Krzysztof Rosik Rodom Nieruchomości dokłada starań, aby treści przedstawione na niniejszej stronie były aktualne i rzetelne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych wyłącznie w oparciu o te informacje. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów oferty.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia podanych informacji lub danych, bez konieczności wcześniejszego powiadamiania Użytkowników. Kopiowanie i wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów ze strony na użytek komercyjny bez pisemnej zgody Krzysztof Rosik "Rodom" Nieruchomości jest zabronione.

Wizerunek graficzny oraz zawartość niniejszej strony internetowej są własnością Krzysztof Rosik "Rodom" Nieruchomości, a kopiowanie ich w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody firmy.

Biuro wycen i obrotu nieruchomościami

RODOM Nieruchomości Krzysztof Rosik
ul. Gronowska 41a, 64-100 Leszno

email:
biuro@rodom.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone / 
Notka prawna